اعطای نمایندگی

نحوه سفارش

دیوار سبـز با

سیستــم ریحــان

دیوارهای سبز با سیستم ریحان با تطبیق بر فضاهای مینمالیست و معماری مدرن یک فضای خاص را خلق می کند و در کنار این زیبایی هوای تازه و طبیعی را به ارمغان می آورد. در این سیستم سعی شده است تنوع گیاهان در کنار طراوت و سربزیشان رعایت شود.

دیوارهای سبز ریحان را می توان به یک پازل تشبیه کرد. همه چیز از قبل (در کارگاه و در گلخانه) آماده شده و در کمترین زمان ممکن در محل پروژه اجرا (مونتاژ) می شود.

زیبایی طبیعی،
معمـاری مدرن را قـدرتمنـد می کند!

دیوارهای سبز با سیستم ریحان با تطبیق بر فضاهای مینمالیست و معماری مدرن یک فضای خاص را خلق می کند و در کنار این زیبایی هوای تازه و طبیعی را به ارمغان می آورد. در این سیستم سعی شده است تنوع گیاهان در کنار طراوت و سربزیشان رعایت شود.


ما سیستم اختصاصیه دیوار سبز ریحان را در دهها پروژه با فضاهای مختلف اجرا کرده ایم، واقعیت این است که سیستم ریحان با محیط درگیر نمی شود و فقط زیبایی گیاهان را به رخ می کشد.

استفاده از خاک به دلیل زمینه سازی محیط تکثیر قارچ،کرم ها و حشرات، مدتهاست که منسوخ شده است. مجموعه ریحان بر مبنای مطالعه زیر ساختاری و تجربیات پروژه های متعدد، بستر کشت که مخلوطی از چندین ماده معدنی و طبیعی می باشد را در پانل های خود به کار می گیرد.این بستر نیاز به تعویض نداشته و فقط محیط مناسبی برای رشد ریشه گیاهان فراهم می آورد.
با توجه به طراحی منحصر بفرد این سیستم از نظر تنوع گیاهی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و هر گونه گیاه چه برای فضای داخلی و چه فضای خارجی می توان استفاده کرد.

آبیاری هوشمند

(دیجیتال، مکانیکی)

مناسب فضاهای خارجی

(در هر ارتفاع و مساحتی)

مناسب فضاهای خارجی

(در هر ارتفاع و مساحتی)

یک سال ضمانت سبز ماندن

البته بعد از یک سال نیز بازدید های دوره ای خواهیم داشت.

دیوار سبز تا چه زمانی سبز خواهد ماند؟

یکی از موضوعات اصلی که برای اکثر معماران و افراد مطرح می شود، سبز ماندن دیوار سبز است، هلیدنگ ریحان در خصوص پاسخ به این دغدغه مهم علاوه بر آموزش های لازم به فرد و یا نماینده پروژه در خصوص نحوه نگهداری، سبز و طراوت دیوار سبز را به مدت یک سال ضمانت خواهد کرد و البته بعد از آن بصورت دوره ای دیوار را بررسی خواهد کرد.

زیبایی طبیعی،
معمـاری مدرن که شما تشخیص می دهید! 

اغلب در پروژه ها با توجه به عملکرد چیدمان فضای آنها تغییر میکند و دیوارهی سبز با سیستم ریحان این توانایی را می تواند داشته باشد که با محیط تطبیق پیدا کند.

همانجا که شما میخواهید!

ابعاد باکس ها
در این سیستم باکس ها با ابعاد ۲۰ در ۵۰ سانتی متر و عمق حدودا ۱۵ سانتی متر بوده که هر باکس دارای ۲ محفظه گیاه می باشد.در هر متر مربع ۱۰ عدد باکس و نهایتا ۲۰ عدد گیاه قرار می گیرد..

طریق آبیاری دیوار سبز ریحان
روش آبیاری این سیستم بدین صورت می باشد که در هر ردیف باکس ها یک خط لوله آب پلی اتیلن قرار گرفته و برای هر محفظه یک نازل خروجی آب با دبی ثابت در نظر گرفته می شود.در این روش در مدت زمان بسیار کم کلیه گیاهان بصورت منظم آبیاری می شوند.

عملکرد آبدهی هوشمند (مکانیکی) دیوار سبز ریحان
معمولا در اکثر پروژه های اجرایی،پایین دیوار سبز یک مخزن فلزی آب در نظر گرفته می شود که اولا آبیاری بصورت هوشمند و در زمان مقرر بصورت اتوماتیک انجام شود و ثانیا آب اضافه پس از آبیاری مجددا به مخزن برگشته و سیکل آبیاری بصورت بسته خواهد بود که این امر از پرت و هدر رفت آب حتی به اندازه یک قطره جلوگیری می کند.تنها وظیفه مالک دیوار سبز پر کردن آب درون مخزن هر ۱۰ روز یک مرتبه می باشد.

Logo_01_

۰۹۱۲۸۷۰۰۴۳۳