پس از تماس مشتری عزیز  با کارشناسان مجموعه ریحان و دریافت اطلاعات کامل از روند اجرای دیوار سبز،طبق درخواست مشتری یکی از کارشناسان مجموعه به محل پروژه اعزام و پس از برداشت ابعاد و اندازه دقیق و ارائه مشاوره های مربوط به زیرساخت های لازم همچون برق و آب، پیش فاکتور به کارفرما ارائه میشه.پس از تایید کارفرما قرارداد تنظیم و استارت کار خورده میشه.

زیرساخت دیوار سبز فلزی هستش که حتما بعد از ساخت به کارخانه رنگ استاتیک کوره ای جهت رنگ شدن منتقل میشه.جنس باکس ها هم از مواد پ پ درجه یک هست که تا حداقل ۱۵ سال عمر مفید داشته باشند.

لازم به ذکره با توجه به روند کاری مجموعه،هیچ گونه تخریب جهت نصب استراکچر و زیرساخت دیوار سبز نخواهیم داشت و البته با توجه به بگ شدن گلها در گلخونه هیچ گونه کثیف کاری هم در محل پروژه نداریم.تقریبا یه نصفه روز نصب استراکچر و چیدمان باکس ها و نصب و راه اندازی تاسیسات آبیاری و سیستم مدیریت هوشمند زمان میبره و یه نصفه روز هم چیدن گلها توی باکس ها.

البته با توجه به انتقال گیاهان از خاک به بستر کشت مخصوص و نیاز به پرورش گیاهان در گلخونه، از زمان عقد قرارداد تا تحویل پروژه حدودا ۲۰ الی ۳۰ روز زمان خواهد برد.

مشاوره قبل از خرید ۰۹۱۲۸۷۰۰۴۳۳