اعطای نمایندگی

نحوه سفارش

دیوار سبز اصفهان

دیوار سبز ریحان

شرکت بام و دیوار سبز ریحان که یکی از بهترین شرکت های دیوار سبز اصفهان محسوب می شود از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه فضای سبز آغاز کرد و با ترکیب علم معماری وکشاورزی و با بهره گیری از متخصصین این حوزه ، شروع به فعالیت در زمینه بام سبز نمود.

باتوجه به محدودیت های قانونی و فرهنگی و همچنین بالا بودن هزینه ی بام سبز و عدم توانایی قشر عموم مردم نسبت به هزینه کردن برای بام سبز سعی بر ارائه محصولات و یا خدماتی مناسب با سطح اقتصادی، فرهنگی و قانونی گردید به همین خاطر بخش عمده ای از فعالیت شرکت به سمت دیوار سبز سوق پیدا کرد.

باتوجه به گسترش آپارتمان نشینی و تبدیل شدن حیاط های بزرگ با باغچه های پر از درخت و سبزینگی به خاطره ای در ذهن و فقر فضای سبز در منازل به خاطر کمبود فضای نگهداری گیاهان و یا نداشتن دانش کافی ازنیازهای نوری ، غذایی و رطوبتی هر گیاه، محموعه بام و دیوار سبز ریحان بر روی تولید یک محصول با کیفیت و ماندگار متمرکز گردید.

باتوجه به اینکه شرکت متخصصی در اصفهان در رابطه با دیوار سبز فعالیت نمی کرد ، محصولات شرکت های فعال دیوار سبز در ایران و همچنین در دنیا به طور کامل بررسی گردید تا نقاط قوت آنها در محصول تولیدی شرکت دیوار سبز ریحان پر رنگ تر ونقاط ضعف آن حذف گردید.

 خوشبختانه و پس از گذشت حدود ۷ سال از فعالیت این مجموعه و تولید باکس های متفاوت و البته انحصاری دیوار سبز و اجرای بیش از ۵۰۰ پروژه شاخص در اصفهان و البته سایر استان های کشور در حال حاضر به تخصصی ترین مجموعه تولید کننده و مجری دیوار سبز آماده ارائه خدمات تخصصی مرتبط در این زمینه می باشد.

از جمله پروژه های شاخص شرکت بام و دیوار سبز ریحان می توان به همکاری با بیمارستان سعدی اصفهان ، شرکت شودر ،شرکت نفت سپاهان (مهرتاش سپاهان) ، بانک های تجارت ، کشاورزی و آینده و شرکت های ساختمانی معتبر اشاره نمود.

شرکت دیوار سبز ریحان هر ساله با حضور در نمایشگاه های تخصصی صنعت ساختمان اصفهان و  تهران و نمایشگاه های تخصصی کشاورزی وگل و گیاه نسبت به ارائه محصول و یا خدمت جدید اقدام می نماید.

دفتر مرکز ی ، کارخانه تولید باکس های دیوار سبز در گلخانه تخصصی وتولید و پرورش گیاهان دیوار سبز واقع در اصفهانبوده و دردیگر استان ها همچون تهران ، اهواز ، یزد ، سیستان و بلوچستان، مشهد ، کردستان و … نسبت به تاسیس دفتر و یا اعطا نمایندگی آماده ارائه خدمات تخصصی به مخاطبین عزیز می باشیم.

بیاییم نفسی تازه کنیم…

دیوار سبز ریحان